Telefon: 0531 582 11 30
     Hemen Teklif Al    
| Parça Eşya Taşıma - Parsiyel Taşımacılık

Uygun Parça Eşya Taşıma


Uygun Parça Eşya Taşıma

Bir yerden farklı bir şehre makul fiyatlarda parça eşya göndermek için seçenekler arıyorsanız şu an doğru bir adrestesiniz efendim. Çünkü en uygun parça eşya taşıma hizmetlerimiz nerede olursanız olun sizlere bir telefon mesafesinde bulunuyor. Hizmetlerimizden yararlanmak için isterseniz telefonlarımızı arayabilir veya WhatsApp hattımız üzerinden sizleri aramamızı talep edebilirsiniz. Sonrasında eşyanızın alınmasını istediğiniz tarihi belirtmeniz çalışmalarımızın başlaması için yeterli oluyor. İsterseniz şimdi parsiyel taşımacılık olarak bilinen sistemin nasıl ve hangi koşullarda sağlandığını biraz daha detaylı şekilde inceleyelim.

Parsiyel Taşımacılık Büyük Parça Eşyalar İçindir

Tabi bu noktada parsiyel taşımacılık hizmetimiz ile ilgili önemli bir bilgiyi aktarmış olalım. Bu hizmet türünde küçük parça eşyalar maalesef kabul edilmiyor. Dolayısıyla parça eşya taşıma hizmeti büyük boyutlu eşyaların taşındığı bir sistemdir diyebiliriz. Örneğin birden fazla koli, oturma grubu veya çamaşır makinesi büyüklüğünde eşyaları bu sistem dahilinde son derece uygun maliyetlerle yerlerine ulaştırıyoruz. Elbette eşyanızın alınması istediğiniz tarihte yola çıkarılmadan önce güçlü bir izolasyon çalışmasına ihtiyaç duyuluyor. Uzman ekibimiz eşyayı almaya geldiğinde balonlu poliüretan naylon malzeme, straforlu köpük ve streç film gibi malzemelerle eşyanın izolasyon işlemini gerçekleştiriyor. Bunun yanı sıra modern bir anlayışla hareket eden firmamız taşıdığı eşyayı sigortalı şekilde yerlerine ulaştırmaktadır. Bu nedenle hizmetlerimizi tercih ederek huzurlu bir nakil süreci yaşayacağınızı rahatlıkla ifade edebiliriz.

İstanbul Parça Eşya Taşıma Lokasyonunda Aranılan Kuruluşuz

Takdir edeceğiniz gibi bu tür nakil çalışmalarında hizmet sunan firmanın kurumsallığı ön planda olmak durumundadır. Dolayısıyla İstanbul parça eşya taşıma lokasyonunda bugüne kadar gerçekleştirdiği yüzlerce başarılı nakil çalışması ile firmamızın tercih edilmesinde büyük yarar olduğunu düşünüyoruz. Çünkü bu alanda bir hayli deneyimliyiz ve kurumsal hizmetler sunuyoruz. Ayrıca eşyanızın paketleme işlemi tamamlandıktan sonra sizlere eşyanın “teslim alındı” belgesini takdim ettiğimizi vurgulamış olalım. İzin verirseniz küçük bir hatırlatma yaparak konumuza devam edelim. Konsept bir hizmet anlayışı ile çalışmalarını sürdüren firmamızdan evden eve nakliyat, asansörlü yük taşıma ve Çeyiz Taşıma hizmetleri talep edebileceğinizi lütfen unutmayınız. Uygun parça eşya taşıma ve diğer tüm nitelikli hizmetlerimiz hakkında kapsamlı bilgi almak üzere 7/24 açık bulundurduğumuz müşteri destek hattını arayabilirsiniz. Görüşmek dileğiyle esen kalınız


Arçelik
Baymak
Altus
Hotpoint
Teba
Gaggenau