Telefon: 0531 582 11 30
     Hemen Teklif Al    
| Parça Eşya Taşıma - Parsiyel Taşımacılık

Sigortalı Evden Eve Nakliyat


Sigortalı Evden Eve Nakliyat

Bilindiği üzere ister ev, ister işyeri taşıma sürecinde hassas olmak gerekir ve hasarsız taşımacılık en önemli kriterdir. Dolayısıyla modern şartlarda sigortalı evden eve nakliyat hizmetleri sunan bir firmanın tercih edilmesinde büyük yarar olduğunu düşünüyoruz. Elbette ki bu çalışmada esas olan hiçbir hasarın meydana gelmemesidir ve sorunsuz şekilde nakil işleminin tamamlanmasıdır. Bu nedenle alanında uzman firmamızın sizlere sunduğu ayrıcalıklı hizmetlerden büyük memnuniyet duyacağınızı düşünüyoruz. Peki, baştan sona kaliteli bir nakil sürecinde firma olarak neler yapıyoruz. Dilerseniz sizleri daha fazla bekletmeyelim ve hangi hizmetleri sunduğumuzu kapsamlı şekilde aktaralım.

Sigortalı Eşya Taşıma İle Huzurlu Nakil

Öncelikle çalışmalarımız bir ekspertiz hizmeti ile başlıyor ve eşyaların bulunduğu yerde bir inceleme gerçekleştiriyoruz. Ücretsiz ekspertiz olarak tanımlanan bu çalışmanın ardından sigortalı eşya taşıma süreci başlamış oluyor. Daha sonra bir tarih belirliyorsunuz ve bu tarih göz önünde bulundurularak asansörlü taşıma araçlarımız ile adresinize geliyoruz. Eşya paketleme ve ambalajlama hizmeti ile başlayan çalışmamız eşyalarınızın kapalı kasa araçlarımıza yüklenmesi ile devam ediyor. Tabi bu hizmetimiz standart ve ayrıntılı paketleme olmak üzere ikiye ayrılıyor. Standart olarak gerçekleştirdiğimiz paketleme işleminden herhangi bir ücret talep etmiyoruz. Ancak ayrıntılı bir paketleme talep ederseniz bu hizmetimizde küçük bir ücret farklılığı bulunduğunu hemen belirtelim.

Eşya Depolama Hizmetimiz Bulunuyor

Bir yandan balonlu poliüretan naylon, strafor köpük ve benzer izolasyon malzemeleri ile gerçekleştirdiğimiz çalışma devam ederken öte yandan personelimiz mobilya söküm ve izolasyon çalışmalarını sürdürüyor. Ayrıca eşya depolama hizmetimiz bulunuyor ve eğer eşyanızı tahliye etmek zorunda kaldığınız bir dönemde bulunuyorsanız bu depolarımız adeta kurtarıcı görevi üstleniyor. Depolarımızda rutubet ya da eşyaya zarar verebilecek kemirgen canlıların olumsuzlukları bulunmaz. Çünkü ilave tedbirler ile desteklenmiş modern tesislerdir. Bunun yanı sıra ofis ve büro taşıma, şehir içi ve şehirlerarası taşımacılık gibi tüm nakil taleplerinizi geniş araç filomuz ile karşılayabildiğimizi gururla ifade etmek isteriz. Lütfen başta sigortalı evden eve nakliyat hizmetlerimiz olmak üzere tüm çalışmalarımız hakkında bilgi edinmek için bizlere ulaşınız. Müşteri destek hattımız 7/24 açık bulunuyor ve firma yetkililerimiz sizlerden gelecek çağrıları yanıtlamak üzere hazır bulunuyor efendim. Ödeme kolaylıkları ve makul fiyatlarıyla firmamızı tercih ettiğiniz için şimdiden teşekkür ediyoruz.

Eşya depolama hizmetlerimizi parça eşya taşıma hizmetlerimiz de alabilirsiniz.


Arçelik
Baymak
Altus
Hotpoint
Teba
Gaggenau