Telefon: 0531 582 11 30
     Hemen Teklif Al    
| Parça Eşya Taşıma - Parsiyel Taşımacılık

Parça Eşya Taşıma


Parça Eşya Taşıma

Günümüzün modern hizmet anlayışı içerisinde yer alan parça eşya taşıma hizmeti için doğru yerdesiniz efendim. Kargo yöntemine göre %70 oranında tasarruf sağlayacak bu yöntemden büyük memnuniyet duyacağınızı düşünüyoruz. İsterseniz sizleri daha fazla bekletmeyelim ve hemen hizmetlerimizin ayrıntılarının neler olduğuna geçelim. Hizmetimiz ile ilgili olarak ilk bilinmesi gereken bu çalışma biçiminin sadece büyük parça eşyalar ile sınırlı olduğudur. Yakınlarınıza veya sevdiklerinize göndermek istediğiniz beyaz eşya grubu eşyalar, oturma grubu veya bir gar dolap büyüklüğüne sahip eşyaların nakil edilmesine yarayan parça eşya taşıma sistemi bu çerçevede hizmet olarak görülmelidir. Hizmetimizden yararlanmak için tek yapmanız gereken web sayfamızda yer alan telefon numaralarımızı aramak ve firma yetkililerimiz ile görüşmek olacaktır.

Parsiyel Taşımacılık Olarak Biliniyor

Diğer bir adıyla parsiyel taşımacılık olan parça eşya taşıma sistemi gerek maliyet bakımından uygun olması gerekse kargo şirketlerinin hizmetlerine göre daha kısa sürede eşyanın yerine ulaştırılmasını sağlaması bakımından tercih ediliyor. Bu çerçevede firmamızı aramanın ardından sizin belirlediğiniz tarihte adresinize gelerek çalışmalarımıza başlıyoruz. Elbette önemli bir çalışma olan izolasyon işlemini öncelikle gerçekleştiriyoruz. Aksi takdirde eşyanızda nakil sırasında bir hasar meydana gelebilir ve bu hasarı önlemenin en etkili yolu standartlara uygun bir izolasyon çalışmasıdır diyebiliriz. Köpüklü strafor, poliüretan balonlu naylon ve diğer izolasyon malzemeleri ile gerçekleştirilen bu koruma çalışması en son streç film ile kaplanarak tamamlanıyor.

Sigortalı Eşya Taşıma Hizmeti Veriyoruz

Bunun yanı sıra sigortalı eşya taşıma standartları uyguluyoruz ve eşyanız ulaşacağı yere maddi açıdan koruma ile ulaşıyor. Dolayısıyla huzurlu bir nakil süreci sizleri bekliyor diyebiliriz efendim. Tabi parça eşya taşıma hizmeti sadece ev eşyaları ile sınırlı değildir. Aynı zamanda birden fazla koliden oluşan ticari gönderileriniz için yine hizmetimizden yararlanabileceğinizi lütfen unutmayınız. Ayrıca süreklilik arz eden bir çalışmada belirli bir çerçevede anlaşma sağlanması durumunda önemli düzeyde indirim yapabildiğimizi hatırlatmış olalım. Lütfen başta parça eşya taşıma hizmeti olmak üzere diğer tüm çalışmalarımız hakkında bilgi talep etmekten çekinmeyiniz. Sözgelimi eşya depolama hizmetimiz ve diğer nakliyat çalışmalarımız için firmamızdan fiyat almadan net bir karar vermeyiniz. Sizleri yanıtlamak üzere telefonlarımız sürekli olarak açık bulundurulmaktadır efendim. Firmamızı tercih ettiğiniz için şimdiden teşekkür ediyoruz.


Arçelik
Baymak
Altus
Hotpoint
Teba
Gaggenau