Telefon: 0531 582 11 30
     Hemen Teklif Al    
| Parça Eşya Taşıma - Parsiyel Taşımacılık

Parça Eşya Nakliyat


Parça Eşya Nakliyat

Parsiyel taşımacılık olarak adlandırılan hizmet türü artık büyük parça eşyaların kargo yerine çok daha ucuz bir yöntemle taşınmasını sağlıyor. Eğer dilerseniz siz de parça eşya nakliyat hizmetlerinden yararlanarak çok daha makul fiyatlarla göndermek istediğiniz eşyayı ister şehir içi ister şehirlerarası bu metotla yerlerine ulaştırabilirsiniz. Tek yapmanız gereken web sayfamızda yer alan telefon numaraları üzerinden firmamıza ulaşmak ve adresinizi doğru bir şekilde yetkililerimize aktarmak olacaktır. Daha sonra ekiplerimiz vermiş olduğunuz adrese gelerek gönderilecek eşyanın izolasyon çalışmalarını yapıyor. Bu izolasyon işlemi sonrasında artık eşyalarınız yola çıkmaya hazır hale geliyor.

Parsiyel Taşımacılık Büyük Avantaj Sağlıyor

Kargo yöntemine göre % 70 oranında tasarruf sağlayan bu yöntem genel adıyla parsiyel taşımacılık olarak biliniyor. Ancak hizmetle ilgili olarak bilinmesi gereken en önemli nokta bu hizmet türünde sadece büyük parça eşyaların taşınmasının söz konusu olduğudur. Dolayısıyla küçük parça eşyalar parsiyel taşımacılık yöntemiyle maalesef gönderilemiyor efendim. Parça eşya nakliyat hizmetinden yararlanmak için söz gelimi göndereceğiniz eşyanın bir gardırop, çamaşır makinesi veya bir oturma grubu şeklinde olması gerekecektir. Dilerseniz şimdi de hizmetimizin diğer detaylarını aktarmaya çalışalım. Ekiplerimiz eşyanın gönderileceği adrese ulaştığında yapılan ilk işlem eşyanın sökülmesi gerekiyorsa sökülmesi ve izolasyon işlemlerinin yapılmasıdır. İzolasyon işleminde poliüretan balonlu naylonlar, strafor köpükler ve son olarak izole edilen eşyanın streç filmle sarılması çalışmaları yapılmaktadır.

Parça Eşya Taşıma Firması Olarak Kurumsal Hizmet Üretiyoruz

Elbette nitelikli hizmetlerimiz bu kadarla sınırlı değildir. Kurumsal anlamda parça eşya taşıma hizmeti sunan bir firma olmamız nedeniyle çalışmalarımızda aynı disiplinde gerçekleşmektedir. Bu nedenle eşyayı sizlerden teslim aldığımızda bir belge düzenleyerek bu belgenin nakil süresince saklanmasını istiyoruz. Bu belgeyi düzenlememizdeki en önemli amaç eşyanızın sigortalı bir şekilde yerlerine ulaştırılmasını sağlamaktır. Dolayısıyla eşyalarınızın maddi güvence içerisinde yerlerine ulaştırıldığı huzurlu bir nakil hizmeti üretiyoruz diyebiliriz. Ayrıca ülkemizin dört bir yanına bu eşyalarınızı rahatlıkla ulaştırabildiğimizi lütfen unutmayınız. Lütfen başta parça eşya taşıma  hizmeti olmak üzere diğer tüm hizmetlerimiz hakkında kapsamlı bilgi almak üzere 7/24 açık bulundurulan telefonlarımızı aramaktan çekinmeyiniz. Evden eve nakliyat, karayolu yük taşımacılığı ve eşya depolama gibi ayrıcalıklı çalışmalarımız hakkında sizleri bilgilendirmekten bir mutluluk duyarız. Telefonlarınızı bekliyoruz efendim. Görüşmek dileğiyle esen kalınız.


Arçelik
Baymak
Altus
Hotpoint
Teba
Gaggenau