Telefon: 0531 582 11 30
     Hemen Teklif Al    
| Parça Eşya Taşıma - Parsiyel Taşımacılık

Parça Eşya Depolama


Parça Eşya Depolama

Özellikle zorunlu tahliye nedeniyle evinizi veya iş yerinizi taşımak zorunda kaldıysanız parça eşya depolama hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Adeta kurtarıcı görevi üstlenen modern tesislerimiz sizler gelip teslim alana kadar eşyalarınızı en sağlıklı koşullarda barındırmak üzere tasarlandı. Olumsuz iklim koşullarına ve eşyaya zarar vermesi muhtemel kemirgen tüm canlılara karşı ekstra tedbirlerle donatılmış eşya depolarımızdan büyük memnuniyet duyacağınızı düşünüyoruz. Üstelik güvenliği tam olarak sağlanmış modern tesislerimizde eşyalarınız kaldığı süre içerisinde sigortalı bir şekilde barındırılıyor.

İstanbul Parça Eşya Depolama Firmaları Arasında Tercih Nedeniyiz

Elbette takdir edersiniz ki bu tarz bir hizmet ancak kurumsal bir bakış açısı bulunan firmalar tarafından gerçekleştirilebilir. Dolayısıyla gerek çağdaş tesisleri ile gerekse kurumsal hizmetleri ile İstanbul parça eşya depolama firmaları arasında tercih nedeniniz olmaya devam ediyoruz efendim. Çünkü hâlihazırda yüzlerce farklı işyerine veya konuta ait eşyalar emanetimizde saklanıyor ve bu alanda önemli düzeyde bilgi birikimine sahibiz. Şimdi isterseniz sizleri daha fazla bekletmeyelim ve parça eşya depolama hizmetimizin önemli satır başlarını maddeler halinde sıralayalım;

  1. Süreç öncelikle firmamızı aramanız ve adresinizi tam olarak bildirmenizi ile başlıyor
  2. Uzman ekibimiz belirtmiş olduğunuz adrese gelerek bir ücretsiz ekspertiz çalışması gerçekleştiriyor
  3. Bu fizibilitenin ardından taşınmak istediğiniz tarihi firmamızın yetkililerine bildiriyorsunuz
  4. Belirlenen tarihte kapalı kasa nakil aracımız ve asansörlü yük taşıma araçları ile adresinize ulaşıyoruz
  5. Depoya alınacak eşyalarınız da profesyonel niteliklerde oldukça güçlü bir izolasyon işlemi gerçekleştiriyoruz. Eğer aralarında küçük parça eşyalar, cam ve mutfak eşyaları gibi ayrıntılı bir paketleme işleminin ilave küçük bir ücreti bulunduğunu hemen belirtelim. Ancak büyük parça eşyalarınız için izolasyon işlemi ücretsiz şekilde yapılmaktadır
  6. Depoya alınacak eşyalar ofis, şirket veya herhangi bir işletmeye aitse bu alanda önemli düzeyde tecrübemizi olduğunu vurgulamakta yarar görüyoruz
  7. Ayrıca izolasyon işlemini balonlu poliüretan naylon, strafor köpük gibi malzemelerle sarılarak üstü streç film ile kaplanmaktadır. Bunun yanı sıra yüzey koruma bantları, yer bandı, kağıt bantlar ile koliler kullandığımız diğer izolasyon malzemelerimiz arasında yer almaktadır

Tüm ev eşyanızı depolamak için İstanbul eşya depolama  hizmetlerini sunan web sayfamızdan sorunusuz bir şekilde faydalanabilirsiniz. 

 

 Parça Eşya Depolama Ulusal Nakliyat

Parça eşya depolama hizmetlerinde sigortalı hizmet vermeteyiz. Müşterilerimize sorunsuz eşya depolama hizmetleri sunuyoyoruz. Ulusal nakliyat firması olarak İstanul'da bulunan depolarımız tamamen güvenlikleri sağlanmışıt. Güvenli depolama hizmetlerinde liderliğimizi temiz depolar ile sürdürmekteyiz. Depolarımız nem koko ve her hangi sağlık koşualrını aşan durumlar barındırmamaktadır. Sizlere vediğimiz hizmetler de eşyaların ilk günkü gibi olması için en iyi depoalrda hizmetler vermekteyiz. Depolarımız temizlik koşularına uygun olmanın yanında kameralar ile 7/24 izlenmektedir ve alarım sistemleri ile korunmaktadır. 

Parça eşya depolama hizmetlerimizi sizler için daha profesyonel hale getirdik. Bu hizmetlerimizden profesyonel olarak yararlanabilirsiniz. Hizmetlerimizde müşteri memnuniyetine ve olumlu refaranslara önem vermekteyiz. Bu yüzden sunduğumuz tüm hizmetlerde sizler için en iyi koşuları sağlıyoruz. 

 

Eşya Depolama Fiyatları

Eşya depolama fiyaları firmamız tarafından olabildiğince ekonomiktir. Bu yüzden parça eşya depolama fiyatları konusunda bizlerden en iyi teklifleri alabilirsiniz. 200 TL gibi fiyatlardan başlayan teklifleri ile eşyalarınızı depolayabilirsiniz. Depolama hizmetlerinde profesyonel hizmetler sunmaktayız. Sahip olduğumuz depolar ile eşyalarınızı güvenli ve garantili olarak depoluyoruz. Bu hizmetlerin karşısında ekonomik fiyat teklifleri veriyoruz.

Eşya depolama fiyatları firmamız tarafından yazılı olarak vermeyi doğru bulmuyoruz. Bu yüzden en sağlıklı ve kesin fiyatlar için firmamız ile ilietşime geçin. İletşime geçmeniz takdirde sizlere en uygun depolama fiyatlarını alırsınız. 

Uzun yıllardır hizmetinizde olmanın vermiş olduğu tecrübe ve güler yüzlü hizmet anlayışı ile parça eşya depolama hizmetimiz için mutlaka görüşelim efendim. Ayrıca firmamızdan fiyat ve kapsamlı bilgi almadan lütfen net bir karar vermekten kaçınınız. Telefonlarınızı bekliyoruz efendim esen kalınız.


Arçelik
Baymak
Altus
Hotpoint
Teba
Gaggenau