Telefon: 0531 582 11 30
     Hemen Teklif Al    
| Parça Eşya Taşıma - Parsiyel Taşımacılık

Özel Antika Tablo Değerli Eşya Taşıma


Özel Antika Tablo Değerli Eşya Taşıma

değerli özel eşya taşıma ve nakliye taşımaktayız değerli eşyalarınız kişisel eşyanız şehir içi şehirler arası taşıma 

Antikalar gerek maddi ve gerekse manevi değeri olan değerli eşyalardır. Çoğu eşya yapı itibari ve yapıldığı malzeme gereği ağır olabilmektedir. Taşımayı yapan personelin taşınılan eşyayı taşıma şekli dahi çok önemlidir. İşte bu yüzdendir ki firmamız Türkiye genelinde bu hizmeti almak isteyen müşterilerimize en iyi personellerimizi görevlendirmekte ve taşımalarını kusursuz bir şekilde gerçekleştirmektedir.

 

Şirketimizde araç filosu ve çalışan kadromuzun geniş ve güvenilir olması müşterilerimizin memnuniyeti açısından önemlidir. Böylelikle istedikleri zaman taşınma işlemlerini gerçekleştirebilirler.  Antika eşya taşımacılığında en önemli unsur güvenmektir. Nakliyat şirketinize güveniyorsanız, gönül rahatlığı ile antika eşyalarınızın taşınmasını talep edebilirsiniz. Gönül rahatlığıyla bir nakliyat işlemi için güven yeterli olacaktır. 
Ev veya ofis taşımacılığından çok daha dikkat ile yapılması gereken antika eşya taşımacılığı en ufak bir hata yapıldığında telafi edilemez sonuçlar doğurabiliyor. Eğer sizler de gönül rahatlığı ile güvenebileceğiniz antika eşya taşımacılığı hizmeti almak istiyorsanız, yapmanız gereken tek şey bizleri arayarak koşulları konuşmak olacaktır. 
 Antika Mobilya Taşıma, Değerli Antika Taşımacılığı, Şehir içi Antika Taşıma, Şehirler Arası Antika Eşya Sevkiyatı hizmetlerinde bulunmaktayız.
İhtiyaç anında veya bilgi almak için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyiniz.


Arçelik
Baymak
Altus
Hotpoint
Teba
Gaggenau